Сквер "Золото Полуботка" На реалізації

Доданий
13.09.2021
Номер
112
Інші проекти

Сквер «Золото Полуботка» - це проєкт облагородження скверу в межах, що був затверджений міською радою в 2018 році.

Проєктом передбачається встановлення лавок, арт-об'єктів, дерев та вуличного освітлення на сонячних акумуляторах.

Сквер знаходиться поблизу історичного місця в Сихівському районі та гармонійно його доповнить, й створить для мешканців красиву і таку потрібну зону відпочинку.

Автор проєкту
Бюджет
597 990 грн
Розрахунок бюджету
Район
Сихівський
Адреса
вул. Гетьмана Полуботка, 29, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Сквер «Золото Полуботка» - це проєкт облагородження скверу на вул. П. Полуботка - І. Кавалерідзе в межах, що був затверджений міською радою в 2018 році (Ухвала #3564). Однак до цього часу, не було здійснено активних кроків по його облагородженню.
Активна громада нашого мікрорайону хоче створити справжню перлину природи з тематичними об’єктами, які будуть як зоною відпочинку так і корисним місцем для проводження часу.
Сквер знаходиться поблизу найбільш старовинної дерев’яної церкви Сихівського району (1654 року будівництва) й може стати справжньою окрасою нашого району. Сквер передбачає встановлення творчих об’єктів, які можуть щороку виготовлятись в рамках мистецьких резиденцій місцевих молодих творців, й відповідно нести додатковий культурний зміст.
Сихів потребує нових об’єктів рекреації та взаємодії з природою, а наші діти – місця, яке буде їх надихати на нові проєкти й діяльність. Підтримайте нас!

Команда проекту

Прядка Галина,
Гінда Роман,
Дадак Юрій (РУФ),
Стахів Ярослав,
Бей Галина,
ОСББ "Гетьманське-29",
ОСББ "Кавалерідзе 27",
Репицький Тарас,
ГО "СИХІВ МЕДІА",
Мешканці району

Фотографії