Тротуарна доріжка в районі вулиці Княгині Ольги 120 -122 Брав участь

Доданий
13.09.2021
Номер
109
Інші проекти

Метою проекту є продовження облаштування тротуарних доріжок між вулицями Княгині Ольги, 120-122 та Івана Пулюя, 27-33 задля підвищення рівня комфорту мешканців Львова та рівня пішої доступності соціальних об’єктів міста.

Автор проєкту
Мирослав
Мирослав Дух
Бюджет
444 048 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Княгині Ольги, 120, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Відсутнє повноцінне тротуарне покриття (доріжка для пішоходів) в межах занедбаної ділянки між Княгині Ольги,120 (колишній ТЦ «Арсен») та Княгині Ольги, 122 (Львівський міський центр зайнятості). Даний відрізок ділянки знаходиться в занедбаному стані, періодично проростає бур’янами та засмічується різними побутовими відходами. Попри все, мешканці міста протоптали стежинки та скорочують собі шлях між локаціями вул. Пулюя, Кн..Ольги, Наукової, Трускавецької, для відвідування Львівського міського центру зайнятості та Львівського Центру професійно-технічної освіти (орієнтовно 2000 чол. щоденно), для потрапляння в Житловий комплекс «Ренуар» тощо.
Для забезпечення безпечного і комфортного пересування мешканцям міста по даній ділянці (зокрема і в період дощів та снігопадів) пропонуємо облаштувати пішохідні тротуарні доріжки, лавочки та урни для сміття. Це створить сучасну зону для прогулянок та відпочинку мешканців прилеглих будинків, відвідувачів Львівського міського центру зайнятості, Львівського центру професійно - технічної освіти ДСЗ та жителів Житлового комплексу «Ренуар». Все це підвищить рівень комфорту та благоустрою міста.

Команда проекту

Дух Мирослав Станіславович

Фотографії