ПОКРАЩЕННЯ БЛАГОУСТРОЮ ДИТЯЧОГО САДОЧКА МІСТА ВИННИКИ На реалізації

Доданий
13.09.2021
Номер
107
Освітні та медичні проекти

Реалізація проєкту сприятиме здоровому перебуванню малят на свіжому повітрі під час прогулянки, що особливо актуально в період карантинних обмежень.
Облаштування павільйонів з захисним накриттям від прямих сонячних променів та опадів забезпечить довше перебування діток дошкільного віку на прогулянці.
Це сприятиме зміцненню їх імунної системи та формуванню уявлення про навколишній світ.

Автор проєкту
Бюджет
599 900 грн
Розрахунок бюджету
Район
Населені пункти Львівської ОТГ

Опис

Розширений опис проекту

Прогулянки з дітьми – невід’ємна частина їхнього щоденного режиму, необхідна для підтримання та зміцнення здоров’я. У випадку з дошкільнятами – це ще й важлива складова навчального процесу, яка допомагає формувати уявлення про явища природи, знайомити малят з навколишнім світом, збагачувати знання про флору і фауну рідного краю.
Часто перешкодою для перебування діток на свіжому повітрі стають несприятливі погодні умови чи раптова їх зміна.
Рятівним для малят у таких ситуаціях є вдало облаштований відкритий простір із накриттям, що захищає від палючого сонячного проміння чи раптових опадів. Число таких накриттів на території ЗДО №156, зважаючи на велику кількість груп та їх заповненість дітьми, не задовольняє потреб усіх вихованців закладу. В період карантинних обмежень особливої актуальності набуває питання облаштування додаткових навісів.
Реалізація проєкту дасть змогу не лише значно збільшити тривалість перебування малят на свіжому повітрі, а й покращити якість цього перебування, сприяючи розвитку в дітей пізнавального інтересу до довкілля, допитливості, збільшенню рухової активності та зміцненню імунної системи.

Команда проекту

Катерина Ем
Олеся Шулипа
Ольга Сокальчук
Наталія Мельник
Оксана Михайлішин
Ярина Матвійків

Фотографії