• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Створення скверу навколо озера на Стрийській - Науковій. Відхилений

Доданий
12.09.2019
Номер
107
Інші проекти

Це проект облагородження території та створення скверу біля озера на Стрийській - Науковій. Проектом передбачаються умови, щоб кожен міг вільно та безпечно гуляти та відпочивати в цьому місці.

Автор проекту
Бюджет
2 969 820 грн
Розрахунок бюджету
Район
Франківський
Адреса
вул. Стрийська, 202, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Територія між Львівським ювелірним заводом та вул Стрийською має надзвичайний потенціал стати гарним місцем відпочинку. Найвищою цінністю є те, що тут утворене природне озеро, яке може давати людям прохолоду в спекотні дні і ковзанки в морозні зими. Метою проекту є створення скверу біля озера, з облагородженою територією навколо нього, створення безпечних умов для прогулянок та відпочинку. Тут зможуть проводити час ті, хто проживає поряд, мешканці інших районів та гості міста. Це місце стане доповненням до існуючого парку Боднарівка та сформує зелений кластер в цьому районі.
В першу чергу проект розглядає очищення території від чагарників та старих дерев, щоб простір став відкритим та прохідним. Щоб забезпечити вільність пересування та можливість відпочинку і спілкування, будуть створені доріжки, встановлені лавочки та нічні ліхтарі.

Фотографії