• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Життя без болю (реабілітаційне обладнання для дітей) На реалізації

Доданий
13.09.2021
Номер
101
Освітні та медичні проекти

З кожним роком дітям,яким необхідна реабілітаційна допомога, невпинно зростає.Зокрема,кількість дітей які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму.Лікування та реабілітація в приватних медичних установах, дороговартісна та не завжди доступна для всіх. Тому наявність сучаснобладнання у державних лікарнях забезпечує доступ до якісної та безкоштовної реабілітації дітей, що цього гостро потребують.

Автор проєкту
Бюджет
598 952 грн
Розрахунок бюджету
Район
Шевченківський
Адреса
вул. Пилипа Орлика, 4, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проєкт передбачає підвищення якості безкоштовної реабілітаційної допомоги шляхом закупівлі сучасного обладнання для реабілітації дітей з інвалідністю, відновного лікування та забезпечення успішної соціальної адаптації дітей міста Львова та Львівської області.
У 2020 році до відділення реабілітації КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м.Львова” звернулись 1283 пацієнти віком від передчасно народжених немовлят до 18 років. Станом на вересень цього року ця цифра сягає 1169.
На жаль, наразі у м. Львів та Львівській обл. недостатньо закладів, де дитина може отримати якісну безкоштовну реабілітацію. Вартість лікування в приватних медичних закладах становить близько 100$ на день, що значно обмежує своєчасний доступ до лікування. Час, який родина витрачає на збір коштів, впливає на погіршення стану здоров’я дитини, що впливає на подальше збільшення періоду реабілітації та погіршення результату.
Для того, щоб усі діти, які потребують реабілітації, могли отримати безкоштовне і сучасне лікування, ми хочемо створити доступний простір для надання реабілітаційної допомоги на базі відділення реабілітації КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова”. Реалізація даного проєкту забезпечить доступну якісну медичну допомогу та зменшення рівня інвалідності у дітей

Команда проекту

Худа Сергій ігорович