Стартував прийом проектів на Громадський бюджет Львова 2020 року

15 серпня стартує четвертий сезон Громадського бюджету м. Львова і до 15 вересня триватиме прийом проектів до Громадського бюджету м. Львова.

            Це четвертий рік проведення конкурсу. Загалом за попередні три роки перемогло 159 проектів на загальну суму 81 млн. грн.  Подати проект можуть особи, які досягли 16-ти річного віку і відповідають одному з таких критеріїв:

-        Місце проживання зареєстроване у м. Львові (м. Винники, смт. Рудно, смт. Брюховичі), що підтверджується паспортом або карткою львів’янина.

-        Підприємство, установа чи організація, де працює відповідна особа, зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом та довідкою з місця праці.

-        Особа навчається у м. Львові, що підтверджується паспортом та студентським квитком або іншим документом, що підтверджує факт навчання.

-        Особа володіє на праві власності об’єктом нерухомості у м. Львові, що підтверджується паспортом та витягом з відповідного реєстру прав власності.

-            Місце народження особи зареєстроване у м. Львові, що підтверджується паспортом або свідоцтвом про народження.

Проекти поділяються на види (малі та великі) і категорії («Освітні та медичні» проекти та «Інші» проекти).


Малі проекти – це проекти вуличного, квартального, районного значення, загальна вартість реалізації яких становить від 50 000 до  600 000 грн. На такі проекти виділяється орієнтовно 60 % загального обсягу громадського бюджету, які рівномірно розподіляються по районах міста (10 % загального обсягу громадського бюджету на кожен район).


Великі проекти – це проекти міжрайонного, загальноміського значення, загальна вартість реалізації яких становить від 600 000 до 3 000 000 грн. На такі проекти виділяється орієнтовно 40 % загального обсягу громадського бюджету.


«Освітні та медичні проекти» - це проекти, реалізація яких стосується приміщень або територій шкіл, дошкільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, вищих навчальних закладів (крім закладів позашкільної освіти), та проекти реалізація яких стосується приміщень або територій закладів охорони здоров’я.

    
       «Інші проекти» – це проекти, реалізація яких не стосується приміщень або територій шкіл, дошкільних навчальних закладів, закладів професійно-технічної освіти, вищих навчальних закладів та закладів охорони здоров’я. Такі проекти не можуть становити менше 40 % від загальної кількості проектів-переможців у поточному році.