• Подання
  Подання
 • До закінчення залишилось
  Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

На території СЗШ №22 побудовано сучасне футбольне поле

Реалізовано ще один проект громадського бюджету «Сучасне футбольне поле з штучним покриттям» у Шевченківському районі Львова. У СЗШ №22 ім. В.Стефаника збудували сучасне футбольне поле з штучним покриттям.

Авторка проекту, директорка школи Ірина Бліновська розповіла, що школа гостро потребувала оновлення спортивної інфраструктури.

«Ми подали проект на громадський бюджет і дякуючи дітям, батькам, вчителям, виграли його, а у 2018 році почали реалізовувати. Тепер маємо футбольне поле для гри у міні-футбол, яке використовуємо не на 100%, а на всі 200%, адже тут займаються діти і з школи,  і з всього мікрорайону. Роботи виконанні якісно, покриття надійне, м`яке. Діти задоволені і ми, звісно, також».

Крім цього, авторка проекту зазначила, що за останній час вдалось також реалізувати інші проекти з облаштування подвір’я школи в рамках державних програм та за кошти інвесторів: відновлено хідники навколо школи та паркан.

Вчителька фізкультури Любов Свистанюк розповіла, що для залучення дітей фізичною культурою, вчителі запроваджують нові види спорту.

«Проводимо тут рухливі ігри з молодшими школярами, стрибки з місця човниковий біг. Зараз гаджетозалежне покоління, і для того, щоб діти рухались, впроваджуємо нові види спорту: флорбол, фрісбі, бадбінтон, черлідер, адже  нове покоління зовсім інше».

Начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський, коментуючи, акцентував увагу на синергії залучення різних форм фінансових можливостей. 

«Хотів би закцентувати увагу, як працює інструмент громадської участі, і як бюджетні установи залучать позабюджетні кошти для облаштування шкіл. Бруківка встановлена в рамках державного бюджету, паркан зголосився відновити інвестор, який поруч будує готель, а також задіяні кошти громадського бюджету міста. Тобто здійснена ціла низка кроків, щоб зробити максимально комфортним навчання в школі».

Оксана Чухліб.