• Подання
  Подання
 • Розгляд і доопрацювання
  Розгляд і доопрацювання
 • Голосування
  Голосування
 • Оголошення переможців
  Оголошення переможців
 • До закінчення залишилось
  Планування і реалiзацiя
  Планування і реалiзацiя

Безпечний майданчик на Любінській 164 На реалізації

Доданий
09.09.2020
Номер
68
Інші проекти

Даний проект спрямований на безпечне перебування та ігри дітей мікрорайону. Через жахливий стан залишків асфальтного покриття та металеві рештки зрізаних гойдалок діти наражаються на небезпеку отримання серйозних травм. Вирішенням цієї проблеми стане облаштування ігрової зони травмобезпечним гумовим покриттям. Також плануємо загородження для уникнення нещасних випадків на прилеглій дорозі.

Автор проєкту
Олеся
Олеся Курилець
Бюджет
550 472 грн
Розрахунок бюджету
Район
Залізничний
Адреса
вул. Любінська, 164, Львів

Опис

Розширений опис проекту

Проект спрямований на безпечне перебування та ігри дітей мікрорайону на дитячому майданчику, який розташований за адресою вул. Любінська 164. Мешканці сусідніх чотирьох будинків, серед яких діти різного віку проводять багато часу на цьому майданчику. Основною нашою бідою є жахливий стан залишків асфальтного покриття та металеві рештки зрізаних гойдалок. Діти постійно наражаються на небезпеку отримання серйозних травм внаслідок невдалого падіння. Цю проблему допоможе вирішити облаштування ігрової зони травмобезпечним покриттям. Іншою небезпекою, яка чатує на дітей є те, що дорога довкола майданчика має інтенсивний рух, оскільки веде до п'яти багатоповерхових будинків. Саме тому вже кілька років мешканці обговорюють питання встановлення паркану, щоб захистити дітей від нещасних випадків на дорозі. Також варто відмітити, що дитячий майданчик знаходиться біля закинутої військової частини, звідки прибігають вуличні собаки. Додатково, проект надасть можливість оновити та замінити деякі ігрові елементи, облаштувати стежку та бордюри навколо майданчика.
Виконання проекту дозволить захистити дітей від серйозних травм під час гри, уникнути нещасних випадків на прилеглій дорозі та надасть естетичного вигляду дитячому майданчику.

Команда проекту

Курилець Олеся, Якубович Олена, Прядко Наталя, Назар Соломія, Орищич Лілія, Гула Іванка.

Фотографії